شرايط و قوانين سايت

توافقنامه "فورکيا" با کاربران

سايت جهت ارائه خدماتي مشخص به کاربران در محيطي پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همديگر جهت پيشرفت کشور ايجاد گرديده و سعي مي نماييم تا حد امکان رضايت کاربران را فراهم نماييم و انتظار داريم کاربران نيز به سايت و به ديگران احترام بگذارند. قوانين زير به معني کم کاري در ارائه خدمات مطلوب نيست. ثبت نام در سايت ما به معني قبول تمام قوانين سايت مي باشد

قبل از استفاده از امکانات سايت شما بايد اين توافقنامه را مطالعه، قبول و رعايت فرماييد و درصورت عدم رعايت قوانين کليه مسئوليت هاي تخلف مربوط به کاربر مي باشد و سايت هيچ تعهد و مسئوليتي در اين قبال متعهد نمي گردد.

رعايت و تبعيت از تمامي قوانين شريعت اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران

کاربر متعهد مي‌شود در استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده، قوانين و مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد.بديهي است کليه مسئوليت‌هاي ناشي از استفاده‌هاي غيرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غير قانوني کند در صورت درخواست مراجع ذيصلاح اطلاعات شخص براي رسيدگي در اختيار مسئولين قرار داده خواهد شد.

اعضا در استفاده از کليه امکانات سايت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعايت و تبعيت از تمامي قوانين شريعت اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند. کاربراني که به هر شکلي (مانند صرف بيهوده منابع سايت ،هک، حذف آگهي و...) منافع مالي يا امنيت سايت را دچار خطر کنند مسدود خواهند شد در جهت حفط منابع سايت و همچنين جلوگيري از سوء استفاده وبلاگ ها و فروشگاه هاي آزمايشي غير فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد

اطلاعات کاربري

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگي و مشخصات حقيقي در هنگام ثبت نام استفاده نمايد و در هنگام ثبت نام از حروف لاتين براي نام و نام خانوادگي استفاده نکند.

کاربر موظف است در قسمت تماس با ما ، تلفن ( يا شماره موبايل ) و آدرس ايميل خود را جهت ارائه پشتيباني به مشتريان قرار دهد. براي کاربران خانم قرار دادن شماره تماس اختياري مي باشد. سايت تحت هيچ شرايطي مسئوليت خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات، محصولات، مطالب و... قرار گرفته در فروشگاه ها و سايت ها را نمي پذيرد.

فايل ها و مطالب ممنوعه

به استناد ابلاغيه شماره 3/18/154057 مورخ 93/08/24 دفتر سياست گذاري و برنامه ريزي امور پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، هرگونه خدمات انجام، تدوين، و خريد و فروش پروژه ها و پايان نامه هاي دانشجويي در اينترنت و توسط کسب و کارهاي اينترنتي ممنوع است و متخلفان از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، مورد پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

فروش فايل هايي که حق ماليکيت معنوي آنها رعايت نشده است، کتب و يا هر نوع فايلي که خود خالق آن نباشيد مجاز نمي باشد و درصورت فروش کتاب خود ( يعني نويسنده آن خود فروشگاه دار باشد ) بايد شابک آن ذکر گردد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي موسيقي ايراني و خارجي،مجاز و غير مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آميز، دشنام و خارج از اخلاق يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي، بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ، قراردادن لينک به سايتهاي غير قانوني و غير اخلاقي و مبتذل و همچنين سايتهائي که به اشکال مختلف روابط و رفتارهاي فرهنگي و اخلاقي و عرفي و قانوني جامعه را پايمال نمايد و يا نرم افزارهاي مخرب در سايت ممنوع است

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي بازي، فيلم، کليپ و هرگونه فايل ويدئويي ( به جز کليپ هاي علمي و آموزشي )، فايلي که قسمت توضيحات آن اطلاعات کافي نداشته باشد و فرمت فايل مشخص نباشد، فايل هايي که داراي پسورد مي باشند، مطالب، محصولات و فايل هاي در مورد مسائل جنسي ( به جز مواردي که در آنها عکس وجود نداشته باشد و مطالب فقط آموزشي باشد نه تحريک آميز ) ممنوع مي باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي ديگر فروشگاه ها سايت ممنوع مي باشد ولي قرار دادن لينک يا مطالب آنها جهت دريافت پورسانت بازاريابي مجاز مي باشد. مطالب، محصولات و فايل هايي که به نظر مديران سايت و به هر دليلي، فايل مناسبي تشخيص داده نشود حذف مي گردد. نظر به قانون حقوق مولفين و مصنفين عرضه غير قانوني محصولات بدون مجوز ناشر در سايت ممنوع است.

قرار دادن فايل زيپ رمز دار ممنوع مي باشد.( چون خريداران بعد از دريافت فايل عملا از فايل نمي توانند استفاده نمايند. )

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي آموزش جادوگري، علوم غريبه، جن گيري، احضار روح، فال گيري و کليه مطالب، محصولات و فايل هايي که در اين زمينه باشد ممنوع مي باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي هک و آموزش هک، افشاي اطلاعات خصوصي و محرمانه دولتي و شخصي شامل بانک شماره موبايل ايرانسل يا همراه اول همراه با اطلاعات خصوصي اشخاص و... ممنوع مي باشد.

ثبت وبلاگ يا فروشگاه به نام سايت ها و يا نام هاي معروف ايراني و خارجي ( مثل : blogfa , yahoo , google , bmi , و... ) ممنوع مي باشد

وظايف کاربران در قبال حفظ اطلاعات

سايت ما مسئوليت مطالب، محصولات و فايل هاي قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمي گيرد و مسئوليت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سايت ) مي باشد و درصورت مشاهده يا گزارش هر گونه تخلفي از سوي کاربران بدون اطلاع قبلي کليه امکانات کاربر مسدود مي گردد.

اگر هرگونه خسارت ، جريمه ، مجازات و يا مسئوليت هاي ديگر ناشي از نقض اين توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سايت هيچ گونه مسئوليتي را عهده دار نمي شود، علاوه بر اين اگر اين نقض موجب وارد شدن خسارت به سايت شود ، کاربر خاطي موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مديريت سايت مي باشد.

سايت فورکيا هر 24 ساعت يکبار از اطلاعات سايت پشتيباني تهيه مي نمايد و از سرورهاي مجزا جهت حفظ اطلاعات کاربران استفاده مي نمايد اما درصورتي که به هر دليلي ( زلزله، جنگ، رعد و برق، خرابي سرورها، اتفاقات غير مترقبه، هک و ... ) اطلاعات، مطالب، فايل ها، فروشگاه و ... کاربران پاک و يا از بين رود سايت مسئوليتي را قبول نمي نمايد و کاربران موظف به ذخيره اطلاعات و پشتيبان گيري از اطلاعات خود هستند.

کاربراني که فايل براي فروش مي گذارند موظف هستند هر دو روز يکبار قسمت " پيغام هاي من " را مطالعه و درصورتي که پيغامي از طرف مديريت سايت فورکيا و يا مشتري دريافت نموده اند را پاسخ دهند.

کاربراني که از طرف مديريت گزارش تخلف دريافت نمايند موظف هستند که گزارش تخلف را سريعا بررسي و نتيجه را از طريق تيکت به مديرت اطلاع دهند و تا برطرف نشدن مشکل مبلغي براي آنها واريز نمي گردد.

پانل مديريت کاربران پيشرفته مي باشد و طوري طراحي شده است که هم براي کاربراني که آشنايي به طراحي سايت و قالب دارند راحت باشد و هم براي کاربراني که آشنايي ندارند. کاربران نبايد بدون اطلاع از کاربرد منوها و تنظيمات آنها را دستکاري نمايند و سايت خود را ملزم به پاسخگويي در اين زمينه نمي داند و تا حد امکان مطالبي آموزشي را در اختيار کاربران قرار مي دهد.

قوانین مخصوص فروش فایل و پشتیبانی

هر کاربری که فایل برای فروش می گذارد موظف است در مدت زمان کمتر از 24 ساعت به مشکلات مشتریان و درخواست های ‏پشتیبانی و یا تماس با مای خودپاسخ دهد در غیر این صورت مدیریت فورکیا به عنوان یک ناظر مبلغ فایل فروش رفته را به ‏صورت کامل و بدون در نظر گرفتن کارمزد فورکیا یا بازاریاب ( درصورتی که از طریق بازاریابی فروش رفته باشد ) از حساب ‏کاربر کسر و برای مشتری برگشت می دهد.‏

لازم به ذکر است فورکیا برای بند بالا امکانات و آموزش های لازمه را در سایت قرار داده است، مانند ایجاد لینک مجدد، گفتگوی ‏دو طرفه در پشتیبانی بین مشتری و کاربر، سامانه ی پیامکی جهت دریافت انواع پیام خرید و پشتیبانی و ... در نتیجه کاربر حق ‏گلایه ندارد.‏

درصورتی که فایل فروش رفته کلاهبرداری باشد یا هدف ضایع کردن حقوق دیگران باشد فورکیا مبلغ فایل فروش رفته را به ‏صورت کامل و بدون در نظر گرفتن کارمزد فورکیا یا بازاریاب ( درصورتی که از طریق بازاریابی فروش رفته باشد ) از حساب ‏کاربر کسر و برای مشتری برگشت می دهد.‏

کاربرانی که فایل برای فروش می گذارند باید در صفحه ی " تماس با ما " ی فروشگاه خود، شماره تماس یا آی دی تلگرامی خود ‏را قرار دهند. این اقدام هم باعث اعتماد بیشتر مشتری می شود و هم مشکل احتمالی مشتری سریعتر برطرف می گردد.‏

کاربرانی که به پیغام های پشتیبانی خود پاسخ ندهند، تسویه حساب برای آنها صورت نمی گیرد.‏

جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تسویه کاربران بعد از 24 ساعت و تا 48 ساعت صورت می گیرد، توصیه می کنیم ‏تسویه ها را به صورت پایا انتخاب نمایید.

هیچ کاربری حق ندارد نماد اعتماد را در سایت و یا صفحه ای از سایت خود قرار دهد و یا با جملاتی مانند " این فایل مورد تایید ‏فورکیا است " و یا جملات مشابه مشتری را فریب دهد و یا به صورت جعلی درآمد خود در فورکیا را بیشتر جلوه دهد بخصوص ‏در فایل های آموزش کسب درآمد از اینترنت.

اقدامات فورکيا

سايت ما يک سايت خصوصي مي باشد و ممکن است براي تامين نياز هاي مالي خود اقدام به قرار دادن هر نوع آگهي در سايت ها، فروشگاه ها، پانل کاربري ها و ... کاربران نمايد.

کليه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصي ، اطلاعات مشتريان، فايل هاي و ... پيش سايت محفوظ بوده و سايت خود را موظف به امانت داري مي داند.

اين قوانين ممکن است بعد از مدتي با توجه به سياست هاي سايت و بدون اطلاع قبلي عوض گردد پس لطفا هر چند وقت يکبار قوانين را مطالعه نماييد. تا حد امکان سعي مي شود قوانين تغيير پيدا نکند و درصورت تغيير اطلاع داده شود.